+389 34 34 00 19; +389 34 34 00 20
 • Шифра: 117470
 • Гаранција: 36 месеци

NB DELL XPS 13 9310 (SAID1544P) 13.4" FHD(1920x1200),i5-1135G7,8GB,512GB,Iris Xe

 • На залиха
Редовна цена:
124999.00 ден.
Клуб цена:
109999.00 ден.
 • Категорија: КОМПЈУТЕРИ И ОПРЕМА
 • Подкатегорија: ПРЕНОСНИ КОМПЈУТЕРИ
Спецификација
DELL XPS 13 9310,Platinum Silver


 • 13.4 FHD(1920x1200)ag 500 Nits Non-Touch
 • CPU Intel i5-1135G7 (8 MB Cache, 4 Core, up to 4.20 GHz)
 • Ram 8GB 4267MHz LPDDR4 onboard
 • 512GB SSD M.2 PCIe NVMe
 • Intel Iris Xe Graphics
 • Wireless,BT,Backlit KB,FP
 • Windows 10 Pro
 • 4-cell
 • Platinum Silver

 • Гаранција 3 години
 • Слични продукти

  Редовна цена:
  {{product.Art_CenaP1 | number : 2 }} ден.
  Клуб цена:
  {{product.old_CenaP3 | number : 2 }} {{product.Art_CenaP3 | number : 2 }} ден.
  Акциска цена:
  {{product.Art_CenaP3 | number : 2 }} ден.
  BACK TO TOP