+389 34 34 00 19; +389 34 34 00 20
 • Шифра: 115391-1
 • Гаранција: 12 месеци

Mobile VIVAX SMART Fly 6, 4/128GB, 16+5+16+5/16MP, 4150mAh Diamond Black DS

 • На залиха
Редовна цена:
9999.00 ден.
Клуб цена:
8899.00 ден.
Акциска цена:
5999.00 ден.
 • Категорија: Мобилни телефони
 • Подкатегорија: Vivax, Мобилни телефони
Спецификација
VIVAX SMART Fly 6, Diamond Black DS

 • Android 10.0
 • Резолуција:(1080x2340) IPS LCD
 • CPU:Octa-Core MTK 6763
 • Интерна меморија:128GB,RAM 4GB
 • Примарна камера:16 MP + 5 MP + 16 MP + 5 MP
 • Секундарна камера:16 MP
 • Bluetooth 4.2
 • Dual (nano SIM + micro SD)
 • Батерија:4150mAh
 • Слични продукти

  Редовна цена:
  {{product.Art_CenaP1 | number : 2 }} ден.
  Клуб цена:
  {{product.old_CenaP3 | number : 2 }} {{product.Art_CenaP3 | number : 2 }} ден.
  Акциска цена:
  {{product.Art_CenaP3 | number : 2 }} ден.
  BACK TO TOP