• Гледај како:
 • Sidebar
 • Подреди според:
 • FUEGO GS-306L

  4.199 ден 3.199 ден
  • 1.151
  • 880
  • 717
  • 609
  • 532
  • 474
  • 429
  • 393
  • 364
  • 337
  • 316
  • 299
  • 283
  • 270
  • 258
  • 245
  • 235
  • 227
  • 219
  • 212
  • 206
  • 197
  • 192
  • 187
  • 183
  • 178
  • 174
  • 171
  • 167
  • 164
  • 161
  • 158
  • 155
  • 153

   

  • Моќност:800W
  • Брзини:2
  • Капацитет на сад:1.1L
  • Филтер од нерѓосувачки челик
  • Контејнер за отпад:2L
  • Ножеви од нерѓосувачки челик
  • Заштита од прегревање

   

 • GORENJE JC805EII

  4.999 ден 4.499 ден
  • 1.618
  • 1.237
  • 1.009
  • 856
  • 748
  • 666
  • 603
  • 553
  • 512
  • 474
  • 445
  • 420
  • 399
  • 380
  • 364
  • 344
  • 331
  • 319
  • 308
  • 299
  • 290
  • 278
  • 270
  • 263
  • 257
  • 251
  • 245
  • 240
  • 235
  • 231
  • 226
  • 222
  • 219
  • 215
  • Моторна моќност (максимум): 800 W
  • Цедилка од не’рѓосувачки челик
  • Микро филтер
  • Практично хранење на целото овошје
  • Лесно чистење
  • Автоматско протерување на пулпа
  • Копче за вклучување / исклучување и прилагодување на вртењето
  • Беспрекорно прилагодување на брзината на моторот за целосна контрола
  • Број на ниво на брзина за брзи резултати: 2
 • PHILIPS HR 1855/90

  5.499 ден 4.799 ден
  • 1.726
  • 1.320
  • 1.076
  • 913
  • 798
  • 711
  • 643
  • 589
  • 545
  • 506
  • 475
  • 449
  • 426
  • 406
  • 388
  • 368
  • 354
  • 341
  • 330
  • 319
  • 310
  • 296
  • 288
  • 281
  • 274
  • 267
  • 262
  • 256
  • 251
  • 246
  • 241
  • 237
  • 233
  • 229
  • 800 W
  • QuickClean
  • 2 л, големо отворање
  • Функција стоп
 • SENCOR SJE 1055SS

  4.699 ден 4.499 ден
  • 1.618
  • 1.237
  • 1.009
  • 856
  • 748
  • 666
  • 603
  • 553
  • 512
  • 474
  • 445
  • 420
  • 399
  • 380
  • 364
  • 344
  • 331
  • 319
  • 308
  • 299
  • 290
  • 278
  • 270
  • 263
  • 257
  • 251
  • 245
  • 240
  • 235
  • 231
  • 226
  • 222
  • 219
  • 215
  • Влезна моќност 800 W
  • Заврши од не’рѓосувачки челик за лесно и хигиенско одржување
  • Автоматско раздвојување на пулпа
 • VOX CES 8109 B

  990 ден
  • Вкупна тежина: 1.28 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 22 x 19 x 24.5 цм
  • Капацитет на садовите: 1.2л
  • Сад: Да
  • Сила: 40 W
  • Тивко работење на соковникот: Испод 65dB
 • VOX ES 0860

  4.999 ден 4.199 ден
  • 1.510
  • 1.155
  • 942
  • 799
  • 698
  • 622
  • 563
  • 516
  • 478
  • 442
  • 415
  • 392
  • 372
  • 354
  • 339
  • 321
  • 309
  • 298
  • 288
  • 279
  • 271
  • 259
  • 252
  • 246
  • 240
  • 234
  • 229
  • 224
  • 219
  • 215
  • 211
  • 208
  • 204
  • 201
  • Лесно чистење Сите делови се безбедни за миење садови
  • Лесно место за складирање на кабли
  • Безбедност на системот Соковникот ќе работи само ако сите делови се правилно поставени и нема ризик од повреда
  • Нето тежина 3,31 кг
  • 2 брзини За меко и тврдо овошје и зеленчук
  • Бруто тежина 3,73 кг
  • 25 месеци гаранција
  • Капацитет на садот за пулпа 1.5L
  • Капацитет на контејнер сок 750мл
  • Други придобивки Универзален погоден за овошје и зеленчук, ултра висока стапка на раздвојување на пулпи (70%), големо отворање (75 мм), микрофилтер за цедење од не’рѓосувачки челик, сите делови за миење садови
  • Моќност 600W
 • VOX ES 8102

  2.990 ден
  • Едноставно чистење: Сите делови се перат во машина за перење на садови
  • Easy storage: Простор за чување на каблите
  • System safety: Соковник ќе работи само ако се сите делови прикладно поставени , опасност од повреда не постои
  • 2 брзини: За меко и тврдо овошје и зеленчук
  • Вкупна тежина: 4.47 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 430 x 210 x 380 цм
  • Капацитет на садовите за лушпа: 2 л
  • Капацитет на садот за сок: 0,9 л
  • Преостанати користи -бенефити: Универзален погоден за овошје и зеленчук, ултра висока стапка за пулпација (70%) , голем отвор (75мм) ,микрофибер цедилка од нерѓосувачки челик
  • Сила: 700 W
 • VOX ES 8102

  4.999 ден 3.999 ден
  • 1.438
  • 1.100
  • 897
  • 761
  • 664
  • 592
  • 536
  • 491
  • 455
  • 421
  • 396
  • 374
  • 355
  • 338
  • 323
  • 306
  • 295
  • 284
  • 274
  • 266
  • 258
  • 247
  • 240
  • 234
  • 228
  • 223
  • 218
  • 213
  • 209
  • 205
  • 201
  • 198
  • 194
  • 191
  • Моќност – 500 W
  • Лесно складирање – Простор за чување на каблите
  • Систем за заштита – Соковникот ќе работи само доколку сите делови се прикладно поставени, опасност од повреди не постојат
  • Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за перење садови
  • Две брзини за меко и тврдо овошје и зеленчук
  • Капацитет на садот за сок – 450 ml
  • Капацитет на садот за пулпите – 920 ml

No products were found matching your selection.

Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.