VOX WM 1480 TV


Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

20.999 ден 18.499 ден

 • Инвертерски мотор,
 • А +++
 • 8кг,
 • 1400 вртежи во минута,
 • голем дисплеј – час и минути за перење,
 • 15 програми,
 • визуелен дисплеј за опции – Температура,
 • Брзина на вртење и Тајмер за одложување,
 • две дополнителни опции – Предперење,
 • Анти Алергиски,
 • старт / пауза,
 • брзо миење
Спореди
Количина:

Сподели:

Коментари за продуктот


Оценете го први “VOX WM 1480 TV”

*

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.