VOX PIO 650 2MIX


Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5.499 ден

 • Категорија Вградени aспиратори
 • Boja Inox
 • Број на моторот 2
 • Бројот на брзината на работењето 3 брзини за работење
 • Вид на светло LED
 • Вкупна тежина 7,4 кг
 • Гаранција 5 години
 • Годишно потрошена енергија (kWh) 128
 • Димензии на уредот (ШxВxД) 600x174x425 mm
 • Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД) 620x230x340 мм
 • Класа на енергија D
 • Количина на товарот 1467
 • Нето тежина 6,8 кг
 • Ниво на бучава 68 dB
 • Номинална силина на системот за осветлување 6 W
 • Преостанати користи -бенефити 2 мотора
 • сила на вшмукувањето 483 m3/h
 • Тип Стандарден
Спореди
Количина:

Сподели:

Коментари за продуктот


Оценете го први “VOX PIO 650 2MIX”

*

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.