VOX LC T8


Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

13.999 ден

 • Категорија Машини за садови – Таблети
 • Бројот на програмите 5
 • Број на комплетот 6
 • Бројот на температурата 5
 • Температура (C°) 40-45-50-60-70
 • Технологија Одложен почеток, 6 Комплети, Брзо перење 30 минути
 • Годишно потрошена вода 1820 l/година
 • Годишно потрошена енергија 174 kWh/година
 • Потрошена вода при стандарден циклус 6.5 л
 • Потрошена енергија по стандардниот циклус 0.61 kWh
 • Скриен греен елемент Да
 • Заштита од поплавување при чистењето Да
 • Нето тежина 22.5 кг
 • Почеток/пауза Да
 • Предперење Да
 • Одложен почеток 2h/4h/8h
 • Показател на циклусот во миењето Да
 • Показател за недостатокот од сол Да
 • Бројот на сталажите за шолјите 1
 • Напон/ фрекфенција 220V – 230V / 50Hz
 • Осигурач 10 A
 • Боја Бела
 • Вкупна тежина 26.5 кг
 • Гаранција 5 години
 • Димензии на апаратот (ШxВxД) 550x438x500 мм
 • Енергетска класа A+
 • Ниво на бучава 49 dB
 • Тип на контрола Електронск
Спореди
Количина:

Сподели:

Коментари за продуктот


Оценете го први “VOX LC T8”

*

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.