VOX GF 300


Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

13.999 ден

 • Категорија Хоризонтални замрзнувачи
 • Климатска класа T / ST / N / SN
 • Нето капацитет на уредот 290 л
 • Бруто капацитет на уредот 290 л
 • Технологија Голем волумен, Анти-бактериска заштита
 • Потрошена енергија 268
 • Гас R600a
 • Внатрешен замрзнувач 2 корпи
 • Боја Бела
 • Амортизирана врата Да
 • Вкупна тежина 46 кг
 • Време за читање храна во случај на прекин на електрична енергија 57 h
 • Димензии (ШxВxД) 1115x850x645 мм
 • Енергетска класа A+
 • Лесно чистење на ентериерот Да
 • Ниво на бучава 43 dB
 • Светлосни показатели Индикатор за работа на уредот, индикатор за работа со компресорот, индикатор за висока температура
 • Сигнал кога температурата станува превисока Да
 • Тип на контрола Механички
 • Тркалца Да
 • Функционални тастери 2 корпи, Тркалца, Амортизирана врата, Индикатори за светлина, Цевка за ладење од типот Д, Лесно чистење на ентериерот
 • Цевка за ладење од типот Д Да
 • Гаранција 5 Години
Спореди
Количина:

Сподели:

Коментари за продуктот


Оценете го први “VOX GF 300”

*

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.