VOX FD 627 IX


Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

49.999 ден

 • Категорија Фрижидери side by side
 • Систем за ладење NO FROST
 • Климатска класа T / ST / N
 • Нето капацитет на уредот 467 л
 • Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 327 л
 • Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот 140 л
 • Технологија No frost,
 • Multi cooling систем,
 • Диспанзер за вода,
 • Голем волумен,
 • Внатрешно лед осветлување, Анти-бактериска заштита, LED Display, Голема преграда за овошје и зеленчук
 • Потрошена енергија 396 kWh
 • Гас R600a
 • Внатрешност на фрижидерот 3 стаклени полици, 2 фиока, 6 полици -сталажи со врати
 • Внатрешен замрзнувач 6 фиока
 • Висина на фрижидерот 1775
 • Длабочина на фрижидерот 740
 • Ширина на фрижидерот 833
 • Боја Inox
 • Вкупна тежина 115 кг
 • Димензии на спакуван апарат (ШxВxД) 890x1830x795 мм
 • Енергетска класа A+
 • Ниво на бучава 42 dB
 • Функционални тастери Диспанзер за вода, Eкран
Спореди
Количина:

Сподели:

Коментари за продуктот


Оценете го први “VOX FD 627 IX”

*

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.