VOX ES 0860


Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.999 ден 4.199 ден

 • Лесно чистење Сите делови се безбедни за миење садови
 • Лесно место за складирање на кабли
 • Безбедност на системот Соковникот ќе работи само ако сите делови се правилно поставени и нема ризик од повреда
 • Нето тежина 3,31 кг
 • 2 брзини За меко и тврдо овошје и зеленчук
 • Бруто тежина 3,73 кг
 • 25 месеци гаранција
 • Капацитет на садот за пулпа 1.5L
 • Капацитет на контејнер сок 750мл
 • Други придобивки Универзален погоден за овошје и зеленчук, ултра висока стапка на раздвојување на пулпи (70%), големо отворање (75 мм), микрофилтер за цедење од не’рѓосувачки челик, сите делови за миење садови
 • Моќност 600W
Спореди
Количина:

Сподели:

Коментари за продуктот


Оценете го први “VOX ES 0860”

*

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.