VOX CHM 650 IX


Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5.999 ден

 • Категорија Декоративни aспиратори
 • Boja Inox
 • Број на моторот 1
 • Бројот на брзината на работењето 3 брзини за работење
 • Вид на светло LED
 • Вкупна тежина 7,2 кг
 • Гаранција 5 години
 • Годишно потрошена енергија (kWh) 60
 • Димензии на уредот (ШxВxД) 600x172x450 mm
 • Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД) 690x235x525 мм
 • Класа на енергија D
 • Количина на товарот 845
 • Можност за прилагодување на висината Да
 • Нето тежина 6,7 кг
 • Ниво на бучава 61 dB
 • Номинална силина на системот за осветлување 6,3 W
 • сила на вшмукувањето 253 m3/h
 • Тип Стандарден
Спореди
Количина:

Сподели:

Коментари за продуктот


Оценете го први “VOX CHM 650 IX”

*

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.