VOX 32ADS314M


Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

9.899 ден 7.899 ден

 • Категорија Smart Телевизори
 • Серија ADS314
 • Дијагонален екран 32 inča/81 ??
 • Резолуција на екран HD Ready (1366×768)
 • Тип на тјунер DVB-T2/C/S2
 • 3D Не
 • Технологија WiFi интегриран, H.265 HEVC, PVR, Smart
 • Smart TV Да
 • Wi-fi WI-FI интегриран
 • Андроид верзија Android 7.1
 • Android Да
 • Моќ на звучниците 2 x 6W RMS
 • преостанато HEVC H.265, PVR, Hotel Mode, Multiscreen, YouTube, Facebook, Twitter
 • CI+(Common Interface) Да
 • Количински товар (40 ft HC контејнер) 1360
 • Поврзувачи HDMI 3x, USB x2, AV ulaz, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалките
 • Тип на стојачи Централно поставен
 • Vesa стандард 100 x 100
 • Тежина 3.9 Kg
 • Димензија (ШxВxД) 731.5 x 180 x 467
 • Димензии без држач (ШxВxД) 731.5 x 88.1 x 433.4
Спореди
Количина:

Сподели:

Коментари за продуктот


Оценете го први “VOX 32ADS314M”

*

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.