VIVAX ACP-24CH70AUJI R32


Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

50.999 ден

 • Капацитет на ладење: 7,2 kW
 • Капацитет на греење: 7,2 kW
 • Фреон: R32
 • Циркулација на воздухот: 1150 m3/h
 • Енергетска класа на греење: А+
 • Енергетска класа на ладење: А++
 • SEER коефицент: 6,89
 • SCOP коефицент: 4,11
 • LED екран
 • Функционалности:
 • auto mode, auto restart, soft start, sleep mode, самодијагностика, timer, Turbo mode, I feel функција, ionizator
 • Сушач на преостаната влага, греачи на компресорот и кондензаторот, функција за штедење на енергија, работа при низок напон, заштита на вентилот на надворешна единица
 • Dust филтер
 • Bio филтер
 • Wi-Fi ready
 • Влезна снага на ладење: 2200 W
 • Влезна снага на греење: 1960 W
 • Опсег на работа: -15°C≤T≤50°C
 • Капацитет на одвлажнување: 2.3 l/h

 

Спореди
Количина:

Сподели:
Бренд Клими

VIVAX

МОЌНОСТ

7 kW

Систем

ИНВЕРТЕР СПЛИТ СИСТЕМ

Коментари за продуктот


Оценете го први “VIVAX ACP-24CH70AUJI R32”

*

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.