VIVAX ACP-24CH70AERI R32


Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

52.999 ден

 • КАПАЦИТЕТ ЗА ЛАДЕЊЕ [W]: 7030 (1200-8210)
 • КАПАЦИТЕТ ЗА ГРЕЕЊЕ [W]: 7030 (1200-8650)
 • ЕКОЛОШКИ ПЛИН : R410
 • ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (ЛАДЕЊЕ / ГРЕЕЊЕ): A ++ / A +
 • ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ (EER / COP): 6.10 / 4.00
 • ВЛЕЗНА МОЌ ЗА ЛАДЕЊЕ [W]: 2170 (400-3155)
 • ВЛЕЗ НА МОЌ НА ГРЕЕЊЕ[W]: 1900 (400-3090)
 • ПРОТОК НА ВОЗДУХ 1450 М3 НА ЧАС
 • НИВО НА БУЧАВОСТ НА ВНАТРЕШНАТА ЕДИНИЦА 46 ДБ
 • НИВО НА БУЧАВОСТ НА НАДВОРЕШНАТА ЕДИНИЦА 60,5 ДБ
 • ФУНКЦИОНАЛНОСТ: AUTO SWING, MEMORY FUNCTION (AUTO RESTART),
 • САМО-ДИЈАГНОЗА, 24 Ч .
 • ТАЈМЕР,
 • LED ЕКРАН,
 • ФИЛТЕРЗА ПРАШИНА ,
 • ФИЛТЕР СО АКТИВЕН ЈАГЛЕН
 • ,ГРЕЈАЧ НА КОМПРЕСОР И ГРЕЈАЧ НА КОНДЕНЗАТОР,
 • ФУНКЦИИ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА
 • ДИЈАМЕТАР НА ЦЕВКАТА НА ТЕКОВНАТА ФАЗА: 3/8”
 • ДИЈАМЕТАР НА ЦЕВКАТА НА ГАСНАТА ФАЗА: 5/8”
 • НАПОЈУВАЊЕ: 220-240V ~ / 1 / 50HZ
 • МАКСИМАЛНА ДОЛЖИНА НА ЦЕВКАТА : 50M
 • МАКСИМАЛНА РАЗЛИКА ВО ВИСИНА : 25M
 • ДОЛЖИНА НА ПРЕДНАТА ЦЕВКА : 5M
 • ИСПОРАКА НА ГАС: 40 g/m
 • РАСТОЈАНИЕ НА НОСАЧИТЕ 540 ММ

 

 

Спореди
Количина:

Сподели:
Бренд Клими

VIVAX

МОЌНОСТ

7 kW

Систем

ИНВЕРТЕР СПЛИТ СИСТЕМ

Коментари за продуктот


Оценете го први “VIVAX ACP-24CH70AERI R32”

*

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.