VIVAX ACP-18CH50AEMI R32


Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

35.999 ден

 • КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ 5,28 KW
 • КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ 5,57 KW
 • ЕКОЛОШКИ ПЛИН R410A
 • ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: ЛАДЕЊЕ A++ / ГРЕЕЊЕ A+
 • SEER КОЕФИЦИЕНТ 6,4
 • SCOP КОЕФИЦИЕНТ 4,0
 • ВКЛУЧЕНО WIFI
 • ПРЕДВИДЕНО ОПТЕРЕТУВАЊЕ ЗА ВРЕМЕ НА ГРЕЕЊЕ 4,2 KW
 • НИВО НА ЗВУК ПРИ СТАНДАРДНИ УСЛОВИ (ВЕ) 56 DB / (НЕ) 63 DB
 • ПРОТОК НА ВОЗДУХ 840 M3/H,
 • КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ 1,8 L/H БУЧАВА – (ВЕ) 47 DB(A), (НЕ) 56 DB(A),
 • ПОДРАЧJЕ НА РАБОТА ОД -15 C ДО +50 C
 • ГРЕЕЊЕ И ЛАДЕЊЕ ЗА ВРЕМЕ НА ТЕМПЕРАТУРА -15 C,
 • ФУНКЦИОНАЛНОСТИ: ТУРБО РЕЖИМ, АВТО РЕЖИМ, АВТО РЕСТАРТ, САМОДИJАГНОСТИКА НА ДЕФЕКТИ, SLEEP РЕЖИМ, SOFT СТАРТ, ТАJМЕР,
 • ОСТАНАТНО LCD ЕКРАН, ФИЛТЕР ЗА ПРАШИНА, ФУНКЦИJА ИСУШУВАЧ НА ПРЕОСТАНАТА ВЛАГА,
 • СТАРТУВАЊТЕ ЗА ВРЕМЕ НА НИЗОК НАПОН, ЗАШТИТА НА ВЕНТИЛОТ НА НАДВОРЕШНАТА
 • ЕДИНИЦА ДИМЕНЗИИ / ТЕЖИНА: ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: 957 Х 213 Х 302 ММ / 9.5 КГ
 • НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА: 800 Х 333 Х 554 ММ / 37.8 КГ

 

 

Спореди
Количина:

Сподели:
Бренд Клими

VIVAX

МОЌНОСТ

5.5 kW

Систем

ИНВЕРТЕР СПЛИТ СИСТЕМ

Коментари за продуктот


Оценете го први “VIVAX ACP-18CH50AEMI R32”

*

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.