Toshiba RAS-B10J2KVG-Е / RAS-10J2AVG-E Seiya


Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

36.990 ден

 • Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6.1 / 4.0)
 • Максимален капацитет на ладење: 3000 W
 • Максимален капацитет на греење: 3900 W
 • Просечна моќност: Ладење: 2500 W ;
 • Греење: 3200 W
 • Влезна моќност ладење: 770 W
 • Влезна моќност греење: 860 W
 • Проток на воздух: 540 m³/h
 • Капацитет на одвлажнување: 1 L/h
 • Ниво на бучава: 39 dB (A)
 • Работна температура: од -15 до 46 °C
 • Маса внатрешна единица: 9 kg
 • Маса надворешна единица: 23 kg
 • Препорачана површина: 25 m²
 • Фреон: Еколошки фреон R32 Филтри: Филтер за прашина, филтер за бактерии
 • Димензии надворешна единица: 660x530x240 mm
 • Димензии внатрешна единица: 798x293x230 mm
 • Останато: DC Hybrid Inverter технологија, функција самочистење со антипрашлест филтер, опција за далечински управувач тип RB-RXS30-E со многу други дополнителни можности и функции (со доплата), EUROVENT серттификат за квалитет.
Спореди
Количина:

Сподели:
Систем

ИНВЕРТЕР СПЛИТ СИСТЕМ

Бренд Клими

TOSHIBA

МОЌНОСТ

2.5 kW

Коментари за продуктот


Оценете го први “Toshiba RAS-B10J2KVG-Е / RAS-10J2AVG-E Seiya”

*

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.