Projector ACER X128HP


Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

42.999 ден

Спореди
Количина:

Сподели:

Projector ACER X128HP
Минимум перформанси:
Технологија на проекција DLP
Јачина на светлина 3600 лумени
Соодност на контраст 22 000:1
Растојание на проекција 1.96:1 – 2.16:1
Стандарднарезолуција: 800×600Пиксели
Работнисаатиналампа:
(Светло)5000H/(Динамично)1000H/(Еко)10000H/(Еко+)15000H
3D Технологија: 3D Подготвено
Начининапроекција: Проекцијаоднапред, проекцијаодпозади,проекцијаодбиро и проекцијанадржач
Корекцијанатрапез: ± 40 °

Коментари за продуктот


Оценете го први “Projector ACER X128HP”

*

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.