MAX Cobra


Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

14.990 ден

 • Големина на тркала: 29″
 • Алуминиумски рам: 18
 • Гуми Wanda: 29″ x 1,95
 • Рачки за кочници: алуминиумски
 • седиште: Vader со М6 Qick Release;
 • Бандажи: дупли алуминиумски
 • Кочници: V-brake алуминиумски
 • Средна осовина: со затворен касетен систем
 • Шифтери на преден менувач – Shimano TZ
 • Шифтери на заден менувач – Shimano TZ (21 speed)
 • Педали: полу метални со лагери
Спореди
Количина:

Сподели:

Коментари за продуктот


Оценете го први “MAX Cobra”

*

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.