GORENJE JC805EII


Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.999 ден 4.499 ден

 • Моторна моќност (максимум): 800 W
 • Цедилка од не’рѓосувачки челик
 • Микро филтер
 • Практично хранење на целото овошје
 • Лесно чистење
 • Автоматско протерување на пулпа
 • Копче за вклучување / исклучување и прилагодување на вртењето
 • Беспрекорно прилагодување на брзината на моторот за целосна контрола
 • Број на ниво на брзина за брзи резултати: 2
Спореди
Количина:

Сподели:

Коментари за продуктот


Оценете го први “GORENJE JC805EII”

*

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.