Canon Pixma TS705


Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5.299 ден 4.499 ден

 • Резолуција на печатење
 • До 4800 x 1200 dpi
 • Технологија за печатење
 • 5 одделни резервоари за мастило (PGBK, BK, C, M, Y)
 • ChromaLife100 мастила
 • Брзина на црно-бело печатење
 • Прибл. 15,0 слики/мин.2
 • Брзина на печатење во боја
 • Прибл. 10,0 слики/мин.3
 • Време до излегување на првата страница (прибл.)
 • Црно-бело: 8 сек. (кога е активен) 4
 • Во боја: 10 сек. (кога е активен) 5
 • Брзо печатење на фотографии
 • Без рабови 10x15cm: прибл. 21 секунда6
 • Печатење без рабови
 • Да (A4, писма, 20x25cm, 13x18cm, 10x15cm, 13x13cm, 8,9×8,9cm, 10x10cm)
 • Печатење на обете страни
 • Автоматско двострано печатење (A4, A5, B5, писма – обична хартија)
 • Директно печатење на дискови
 • Да
Спореди
Количина:

Сподели:

Коментари за продуктот


Оценете го први “Canon Pixma TS705”

*

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.