СМАРТ ТАБЛА GAOKE K-880H


Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

58.999 ден

Спореди
Количина:

Сподели:

* Минимални димензии 1725mm х 1230mm на таблата 1725mm х 1230mm
* Минимални димензии на работна површина 1660mm х 1165mm
* Пропорција на екран: 4:3
Слој на работна површина:
– Ќерамички, со можност за пишување со маркер за бела табла
Кратенки на работна површина:
– На двете страни
Материјал на рамка:
– Алуминиум
Прецизност: Помалку од (<) 2mm

 • Работи на допир со прст и пенкало
 • Може со мимимум 5 прсти, наеднаш да се пишува
 • Можат мимимум 6 корисници истовремено да пишуваат и цртаат во различни бои
 • Има препознавач на ракопис и основни геометриски форми
 • Има поддршка за Microsoft Office програми
 • Има 3-димензионален наставен Софтвер
 • Има челична работна површина
 • Има Plug-и-Play USB конекција
 • Има SDK мулти-допирдрајвер
 • Има подршка за оперативни системи (32/64 битен) Windows 10/8/ Vista / XP
 • Софтверот да е на македонски јазик и албански јазик
 • Поврзување на уредите, инсталирање на софтвер и пуштање во употреба.
 • Обука: Обука на наставен кадар од сертифицирано лице, уверение за присутните
 • Гаранција: 2 години

Коментари за продуктот


Оценете го први “СМАРТ ТАБЛА GAOKE K-880H”

*

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.