МАКС АЛПИНЕ 5.0 ЦРН 29″


Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

12.990 ден

 • Големина на тркала: 29″
 • Алуминиумски рам: 18″
 • Гуми Wanda: 29″x1,95
 • Рачки за кочници: Shimano Index EF500
 • седиште: Vader Sport-S со М6 Qick Release
 • Бандажи: Дупли алуминиумски
 • Кочници: V-brake алуминикумски
 • Средна осовина: со затворен касетен систем
 • Шифтери на преден менувач – Rapid Fire Shimano
 • Шифтери на заден менувач – Rapid Fire Shimano 21 speed
 • Педали: полу метални со лагери
Спореди
Количина:

Сподели:

Коментари за продуктот


Оценете го први “МАКС АЛПИНЕ 5.0 ЦРН 29"”

*

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.