КОНФИГУРАЦИЈА MSGW Infinity Series PC supports 9th Generation Intel® Core


Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

25.999 ден

Спореди
Количина:

Сподели:

Компјутерски систем
Процесор Минумум 4 јадрен процесор со minimum 4 MB кеш меморија, и минимум 3,5GHz базична фреквенција и можност за turboboost up to 4,0GHz
РАМ Меморија Минимум 8 GB DDR4 со можност за надоградба до минимум 128GB
Хард Диск Минимум 240GB SSD
Мрежна конекција LAN 10/100/1000 Mbps со RJ-45 приклучок

Графичка картица Интегрирана графичка картица
Влезно излезни порти на куќиште:

Матична плоча

Конекција Dual M.2, PCIe 4.0, 1 Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 2 Type-A
4xUSB 2.0 и 2×3.1 interfaces
RJ-45
Ладење PCH ладилник and вентилатор Xpert 2+
min. 1 x PCIe 4.0 x16 (x16 mode)
min. 2 x PCIe 3.0 x1 4 x SATA 6Gb/s port(s)
1 x M.2_1 socket 3, with M Key
1 x D-Sub
1 x DVI-D
1 x HDMI 2.1(4K@60HZ)
2 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4
Куќиште Куќиште ATX стандардно десктоп со најмалку 2x УСБ приклучоци напред
со напојување од најмалку 500w

ГАРАНЦИЈА: 24 МЕСЕЦИ

Коментари за продуктот


Оценете го први “КОНФИГУРАЦИЈА MSGW Infinity Series PC supports 9th Generation Intel® Core”

*

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo swine. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur swine aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.
Мени

Мојата кошничка

Затвори

Немате производи во кошничката.

Немате производи во кошничката.

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.